خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 5965
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۱
در گفتگو با اس.بی پرس، عنوان شد:

قطعی ۷۵ روزه آب ۵ روستای دلگان/شرکت آب و فاضلاب پاسخگو نیست

قطعی ۷۵ روزه آب ۵ روستای دلگان/شرکت آب و فاضلاب پاسخگو نیست
فرماندار دلگان گفت: متاسفانه آب پنج روستای این شهرستان ۷۵ روز است که قطع شده و مسئولان آب و فاضلاب استان نیز پاسخگو نیستند.

مجتبی شجاعی در گفت وگو با اس.بی پرس، اظهار داشت: متأسفانه آب پنج روستای شهرستان دلگان ۷۵ روز است که قطع شده و مسئولان آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان نیز پاسخگو نیستند.

 

وی با اشاره به اینکه این موضوع از روز اول به مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان انتقال داده شده است، افزود: این روستاها شامل چاه اسحاق، بالشتی، موتورالک، موتورگله داری، موتورکندل و غلامی است.

 

فرماندار دلگان با اشاره به اینکه عملیات آبرسانی سیار به این روستاها از طریق فرمانداری انجام می‌شود، ادامه داد: البته با توجه به فاصله این روستاها و کمبود امکانات کار با مشکلاتی همراه است.

 

وی گفت: این موضوع در حالی حدود ۳ ماه به طول انجامیده که در صورت همکاری مسئولان آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان در مدت زمان بسیار کمتری قابل حل است.

 

شجاعی تصریح کرد: علاوه بر این روستاها مردم مناطق چاه گیچی، هودیان، اسفند، چاه شورها، چاه جلال و حومه شهرستان دلگان نیز در شرایط سخت بی‌آبی به سر می‌برند و تاکنون هیچ اقدام عملی برای برطرف کردن مشکلات آنها صورت نگرفته است.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی