خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5979
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۸
زهرا ابراهیمی خبر داد

فعالیت ۱۸۰۰بانوی تکواندوکار در سیستان و بلوچستان

فعالیت ۱۸۰۰بانوی تکواندوکار در سیستان و بلوچستان
مدیرکل دفتر بانوان و امورخانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۱۸۰۰ بانوی تکواندو کار سازمان یافته در این استان مشغول به فعالیت هستند که این امر می‌طلبد تا مسوولان نگاه ویژه‌تری نسبت به بانوان ورزشکار داشته باشند.

به گزارش اس.بی پرس، زهرا ابراهیمی در نشست با هیات رییسه تکواندو سیستان و بلوچستان با بیان اینکه حضور۱۸۰۰ بانوی تکواندو کار در استان یک نقطه عطف بشمار می‌رود بیان کرد: پویایی جامعه را ورزش تضمین میکند و باید برای تحقق مطالبات ورزشکاران زن در سیستان و بلوچستان تلاش کرد.

 

مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: جامعه ورزشی بانوان استان سرشار از ظرفیت‌های ویژه است و باید جایگاه مطلوبی در سطح ملی و بین‌المللی نیز داشته باشد. 

 

وی اظهارکرد: بانوان سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت‌های ورزشی بالقوهای هستند که در صورت توجه به این قشر می توان به موفقیت‌های بیشتری در ورزش زنان دست پیدا کرد.

 

ابراهیمی با بیان اینکه ورزش نقش آفرین بوده و در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر است افزود: سلامت بانوان موجب ارتقای سطح سلامت خانواده و جامعه می‌شود و به همین خاطر زمینه و بستر برای ورزش این قشر از جامعه باید بیش از پیش فراهم شود.

 

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : ISNA.IR

نظرات شما

capcha