خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5996
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۳
به گزارش اس.بی پرس

۱۰ میلیون دانش‌آموز حضور فعال‌تری در شبکه شاد دارند

۱۰ میلیون دانش‌آموز حضور فعال‌تری در شبکه شاد دارند
مسئول شبکه شاد با اشاره به استان‌هایی که بیشترین فعالیت آموزشی را دارند، گفت: ۱۱ میلیون دانش‌آموز در شاد احراز هویت شده‌اند که ۱۰ میلیون حضور فعالتری دارند.

به گزارش اس.بی پرس، سیدحسن الحسینی درباره آخرین آمار افراد احراز هویت شده در شبکه شاد اظهار کرد: تاکنون 11 میلیون و 627 هزار دانش‌آموز در شبکه شاد احراز هویت شده‌اند که از این تعداد 10 میلیون دانش‌آموز حضور فعال‌تری نسبت به سایر دانش‌آموزان داشته‌اند.

 

مسئول شبکه شاد افزود: 670 هزار معلم و 106 هزار مدیر در شبکه شاد احراز هویت شده‌اند و مشغول فعالیت هستند و تاکنون 3 میلیارد و 900 میلیون پیغام در شبکه شاد جابجا شده است.

 

وی درباره بیشینه پهنای باند شبکه شاد گفت: در حال حاضر بیشینه پنهای باند شبکه شاد در روندی صعودی به 270 گیگابایت رسیده است که این نشان‌دهنده حجم بالای فعالیت آموزشی در شاد است.

 

الحسینی درباره وضعیت استان‌ها و میانگین استفاده آن‌ها از شبکه شاد اظهار کرد: استان‌های قم 93درصد، البرز 93 درصد، کرمانشاه 91 درصد، قزوین 89 درصد، یزد 89 درصد،‌ مرکزی 88 درصد، آذربایجان شرقی 88 درصد و تهران 87 درصد بیشترین احراز هویت را بین دانش‌آموزان داشته‌اند.

 

وی در پایان گفت: وضعیت سرعت استفاده از شبکه شاد نسبت به ابتدای شروع سال تحصیلی بهتر شده است و همچنان در تلاش برای حل مسائل مختلف این شبکه آموزشی هستیم.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زاهدان؛

عملیات اجرایی پنج زمین چمن مصنوعی در مناطق کم برخوردار زاهدان آغاز شد

شناسایی هزار و ۶۰۰ مراکز استخراج رمز‌ ارز

بیت کوین جای بورس را گرفت؟