خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 5999
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۴
در اطلاعیه شماره ۸ ستاد مرکزی اربعین عنوان شد؛

تشکر از آحاد مردم برای همکاری با ستاد اربعین

تشکر از آحاد مردم برای همکاری با ستاد اربعین
ستاد اربعین با صدور اطلاعیه‌ای از مردم که در اربعین حسینی با شعور بالای دینی و حسن نیت خود، امکان اجرای پروتکل‌های بهداشتی را فراهم کردند تشکر کرد.

به گزارش اس.بی پرس، ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره ۸ خود، ضمن تقدیر از مردم برای زمینه سازی اجرای پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی، همراهی مردمی برخاسته از رهنمود بی نظیر و حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوصچگونگی برگزاری مراسم و زیارت اربعین حسینی (ع) در کشور را جلوه‌ای دیگر از پیوند ناگسستنی امام و امت در برابر دیدگان جهانیان، برشمرد.

 

متن کامل اطلاعیه شماره هشت ستاد مرکزی اربعین حسینی به شرح ذیل است؛

 

«(اطلاعیه شماره ۸)

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه

ملت شریف و عزاداران گرانقدر سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین علیه السلام

 

اکنون که در پی شیوع بیماری کرونا، امکان خدمتگزاری به مشتاقان زیارت اباعبدالله الحسین علیه السلام در ایام اربعین امسال فراهم نگردید، ستاد مرکزی اربعین حسینی از تمامی دلدادگان و عشاق خط سرخ سالار شهیدان که علیرغم اشتیاق بی پایان برای حضور در حماسه عظیم راهپیمایی اربعین حسینی (ع)، با شعور بالای دینی و حسن نیت خود، امکان اجرای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی را فراهم کردند، خاضعانه تشکر و قدردانی می‌نماید.

 

این همراهی مردمی که برخاسته از رهنمود بی نظیر و حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص چگونگی برگزاری مراسم و زیارت اربعین حسینی (ع) در کشور و نقشه راه برگزاری اربعین حسینی (ع) در سال جاری بود، جلوه‌ای دیگر از پیوند ناگسستنی امام و امت را در برابر دیدگان جهانیان به تصویر کشید که مستوجب شکرگزاری در محضر پروردگار عالمیان است.

 

این ستاد همچنین از همراهی و هماهنگی رسانه ملی و سایر رسانه‌های مکتوب و مجازی که در آگاه سازی و اطلاع رسانی به ملت شریف ایران و مدیریت مراسم ارزشی اربعین سال جاری نقش بسیار مؤثری داشته‌اند، سپاسگزار است.

 

متضرعانه از خدای بزرگ درخواست می‌کنیم تا با رفع بیماری مهلک کرونا، فرصت حضور گسترده و با شکوه مردم عزیز و سرسپرده سرور و سالار شهیدان در اربعین ۱۴۰۰ فراهم شود و خدمتگزاران و خادمان زوار آن حضرت در ستاد مرکزی اربعین بار دیگر افتخار انجام وظیفه در این راه مقدس را کسب نمایند.

 

در پایان با ابراز امتنان از تمامی دست‌اندرکاران کمیته‌های ذیل ستاد مرکزی اربعین حسینی علیه السلام، ستادهای استانی و استانداران محترم سراسر کشور، از خداوند کریم توفیق عمل به احکام اسلام، رهروی راه ائمه اطهار و تبعیت از ولایت و رهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را خواستاریم.»

 

 

انتهای پیام/
 

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

درصفحه توییتر مقام معظم رهبری؛

انتقام قطعی است

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد