خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6000
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۵
امروز ؛

۷ ستاره در طواف خورشید/ آخرین زیارت شهدای مدافع حرم در بارگاه منور ‌امام رضا(ع)

۷ ستاره در طواف خورشید/ آخرین زیارت شهدای مدافع حرم در بارگاه منور ‌امام رضا(ع)
هم‌زمان با دهه پایانی ماه صفر پیکرهای پاک هفت شهید مدافع حرم تازه‌تفحص‌شده در سوریه با رعایت دستور‌های بهداشتی در حرم مطهر حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع) بر دوش خادمان این بارگاه ملکوتی تشییع شدند.

به گزارش اس.بی پرس، سحرگاه امروز، 21 مهر، پیکرهای پاک شهیدان والامقام مدافع حرم تازه‌تفحص‌شده در سوریه با حضور تعداد محدودی از خادمان حضرت(ع) و خانواده‌های این شهدا در بارگاه ملکوتی حضرت ثامن‌الحجج(ع) تشییع شدند.

 

‌پیکرهای پاک این شهدای مدافع حرم با استقبال حجت‌الاسلام‌ والمسلمین احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی، به رواق بزرگ امام خمینی(ره) منتقل‌ و با حضور جمعی از خانواده‌های معزز شهدا و خادمان به‌امامت آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی، بر پیکرهای این شهیدان نماز اقامه شد.

 

شهیدان والامقام مدافع حرم رضا حاجی‌زاده، علی عابدینی، محمد بلباسی، حسن رجایی‌فر، زکریا شیری، مجید سلمانیان و مهدی نظری از شهدای لشکر عملیاتی 25 کربلا هستند که در سال 95 در منطقه خان‌طومان سوریه به شهادت رسیدند و پیکرهای پاکشان در معرکه نبرد جاماند. اکنون پس از 4 سال پیکرهای این شهدای والامقام به کشور عزیزمان بازگشته‌اند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha