خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6001
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۵
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبرداد؛

نام نویسی بیش‌از ۴۵۴ هزار خانوار منطقه زاهدان در طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید

نام نویسی بیش‌از ۴۵۴ هزار خانوار منطقه زاهدان در طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: ۴۵۴ هزار و ۴۴۳ خانوار زیر پوشش این منطقه تاکنون اطلاعات کارت بانکی و کدپستی خود را در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی «صدف» به منظور دریافت سهمیه گاز مایع و نفت سفید ثبت کرده‌اند.

به گزارش اس.بی پرس، محسن وزارتی مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: ۴۵۴ هزار و ۴۴۳ خانوار زیر پوشش این منطقه تاکنون اطلاعات کارت بانکی و کدپستی خود را در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی «صدف» به منظور دریافت سهمیه گاز مایع و نفت سفید ثبت کرده‌اند.

 

او  اظهارداشت: از مجموع خانوار‌های نام‌نویسی شده در این سامانه، ۱۷۹ هزار و ۲۷۵ خانوار در ناحیه نفتی زاهدان، ۱۲۴ هزار و ۹۱ خانوار در زابل، ۴۲ هزار و ۳۵۷ خانوار در خاش و ۱۰۸ هزار و ۷۲۰ خانوار در ناحیه نفتی سراوان هستند.

 

اوگفت: تاکنون بیش‌از ۹۰ درصد خانوار‌های نام‌نویسی شده در این طرح در سطح منطقه نفتی زاهدان موفق شدند سهمیه نفت سفید شارژ شده در کارت‌های بانکی خود را دریافت کنند.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان افزود: این منطقه به دلیل عدم برخورداری از گاز طبیعی بیشترین تعداد خانوار‌های مصرف کننده نفت سفید و گاز مایع کشور را داراست و سالانه مقادیر زیادی از سوخت مایع کشور در این منطقه مصرف می‌شود.

 

او بیان کرد:منطقه نفتی زاهدان ۵۰۰ هزار خانوار جمعیت دارد که تاکنون منازل ۴۰ هزار خانوار این منطقه به گاز شهری متصل شده‌اند.

 

وزارتی ادامه داد: در ۶ ماهه نخست سالجاری ۱۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر نفت سفید و ۶۳ هزار و ۸۶۲ تن گاز مایع در منطقه نفتی زاهدان توزیع شده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی