خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 6010
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۹
دبیر قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان؛

دانشجویان خواستار دیدار با ریاست مجلس هستند

دانشجویان خواستار دیدار با ریاست مجلس هستند
دبیر قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: خواهان جلسه ریاست مجلس هستیم و پیگیر هستیم و برخلاف توافق اولیه اما تاکنون خبری پیرامون جلسه به دانشجویان داده نشده است.

به گزارش اس.بی پرس، محمد جواد عمرانی اظهار کرد: خواهان جلسه ریاست مجلس هستیم و پیگیر هستیم ، برخلاف توافق اولیه اما تاکنون خبری پیرامون جلسه به دانشجویان داده نشده است.

 

دبیر قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان افزود: امید است با روحیه ای که از ایشان سراغ داریم و حرکت جهادی که انجام می دهند و خود را در سیل مشکلات سیستان و بلوچستان قرار داده اند برای ساعاتی هم که شده جلسه با دانشجویان را فراموش نکنند.

 

وی ادامه داد: ۹ مسئله ی اساسی در استان که مستقیم بر مردم مظلوم سیستان و بلوچستان تاثیر می گذارد، در یک سال اخیر توسط دانشجویان بسیجی مطالعه و پیگیری شده و امید است در حضور ریاست محترم مجلس بیان شود.

 

عمرانی گفت: معتقدیم مسائل استان آنچنان که باید توسط مسئولین استانی گفته نمی‌شود و دلیلش ممکن است هرچیزی باشد اما در صورت برگزاری جلسه مسلما اطلاعات و مدارکی از عدم توسعه استان به ریاست مجلس ارائه خواهد شد.دانشجویان خواستار دیدار با نماینده مجلس هستند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha