خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 6020
۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۷
گرانی نان کوره داران را آجر کرد؛

افزایش هزینه تولید برخی مصالح ساختمانی/ دریافت فاکتور قانونی فروش از کوره های آجر پزی

افزایش هزینه تولید برخی مصالح ساختمانی/ دریافت فاکتور قانونی فروش از کوره های آجر پزی
رئیس اداره صنعت و معدن، تجارت شهرستان ایرانشهر با بیان این که هزینه های تولیدی برخی مصالح ساختمانی افزایش یافته است، گفت: کوره داران آجر پزی باید به ارائه فاکتور فروش معتبر اقدام کنند.

مهرداد طاهری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با اس.بی پرس، بیان کرد: با توجه به افزایش هزینه های تولیدی شن و ماسه، آجر مقرر شده نرخ های پیشنهادی در طی جلسه، کارگروه تنظیم بازار مطرح و مورد بررسی قرار بگیرد و قیمت نهایی آن ها مصوب شود.

 

وی افزود: اولویت فروش آجر واحدهای تولیدی در وهله اول تامین نیاز ایرانشهر و حومه بوده و حداقل ۵۰ درصد تولید را برای این منطقه اختصاص دهند و در صورتی که نیاز این شهرستان مرتفع شود، آنان مجاز خواهند بود نسبت به فروش و تامین آجر سایر شهرستان ها اقدام کنند.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ایرانشهر ادامه داد: همچنین کوره داران به ارائه فاکتور فروش معتبر باید اقدام کنند.

 

وی در ادامه، تصریح کرد: به منظور نظارت بر میزان تولید آجر مقرر شده که کوره داران در زمان مراجعه به منظور دریافت سهمیه سوخت در ابتدای هر ماه مدارک تولید و میزان فروش آن را به واحد بازرسی اداره صمت ارائه و پس از بررسی در صورت رعایت میزان قیمت محصول و همچنین میزان تولیدی آن مطابق سهمیه سوخت تخصیصی نسبت به تخصیص سهمیه سوخت ماه بعد اقدام شود.

 


این مقام مسئول عنوان کرد: واحدهای تولیدی موظف هستند که مصالح را براساس تناژ و قبض باسکول به فروش برسانند.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : pahreh.ir

نظرات شما

capcha