خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6079
۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۱
توسط نماینده ولی فقیه انجام شد

بررسی وضعیت تجاری و اقتصادی پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند

بررسی وضعیت تجاری و اقتصادی پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان امروز از پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند بازدید کرد.

به گزارش اس.بی پرس، حجت الاسلام محامی نماینده ولی فقیه در  سیستان و بلوچستان به همراه مدیران دستگاهای اجرایی شهرستان صبح امروز از پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند بازدید کرد.

 

نماینده ولی فقیه استان سیستان و بلوچستان در این بازدید گفت: در جلسات و گفتگوهایی که در مرکز استان در خصوص مباحث تجاری واقتصادی برگزار شده است،یکی از موضوعات مهم این جلسات بازارچه های مرزی بوده که اعتراض هایی هم در این مورد وجود دارد.

 

وی افزود: در جلسه ای که شب گذشته با شوراهای تامین منطقه سیبستان داشته ایم موضوع بازارچه های مرزی مطرح شده است،همچنین مردم هم گلایه ها و انتظاراتی دارند به همین دلیل برای آشنایی و بررسی های بیشتر برای دنبال کردن این موضوعات از پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند بازدیدهایی صورت گرفت.

 

سرحدی فرماندار شهرستان هیرمند گفت: با توجه به تشکیل شورای راهبردی در استان با مدیریت استاندار سیستان و بلوچستان بسیاری از مشکلات شهرستان ها در این شورا جمع بندی و تصمیم گیری می شود.

 

وی افزود: همچنین امروز هم حجت الاسلام محامی نماینده محترم ولی فقیه در استان از پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند به صورت میدانی بازدید کردند تا بتوانند در شورای راهبردی استان مسائل و مشکلات را مطرح کنند.

 

فرماندار شهرستان هیرمند افزود: امیدواریم از طرح شورای راهبردی استان بتوانیم نهایت استفاده را برای پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند ببریم و به دنبال رونق اقتصادی و تلاش بیشتر برای شرایط بهتر اقتصادی در جمهوری اسلامی ایران از مرز میلک هستیم.

 


download

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha