خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 6102
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۲
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بمپور عنوان کرد؛

کمبود شدید ماشین‌آلات راهداری در جنوب سیستان و بلوچستان/ امکانات فعلی جوابگوی شرایط بحران نیست

کمبود شدید ماشین‌آلات راهداری در جنوب سیستان و بلوچستان/ امکانات فعلی جوابگوی شرایط بحران نیست
بمپوری از کمبود شدید ماشین‌آلات راهداری و کمبود نیروی انسانی در راهداری شهرستان بمپور خبر داد و گفت: امکانات فعلی جوابگوی شرایط بحرانی نیست.

به گزارش اس.بی پرس، اسماعیل بمپوری، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بمپور، با بیان این که تعداد ماشین آلات موجود در این ارگان با توجه به حوزه استحفاظی و موقعیت جغرافیایی و حجم بالای کار در این منطقه همخوانی ندارد و باید تلاش شود با تخصیص اعتبارات لازم کمبود ماشین آلات جبران و برای زمستان آماده شویم.

 

وی افزود: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما به خصوص در صورت وجود بارندگی های سیل‌ آسا در شهرستان بمپور، مسائل و مشکلاتی که بر اثر نبود زیرساخت ها با آن ها رو به رو هستیم، باعث می شود کمبود ماشین آلات راهداری به شدت در مواقع بحرانی احساس شود.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بمپور با اشاره بر این که جاده ترانزیتی چابهار تا بازارچه مرزی میلک و کشورهای آسیایی میانه از راه های این حوزه عبور می‌کنند، عنوان کرد: این منطقه از طریق بازارچه مرزی پیشین هم در مسیر ترانزیت استان کرمان و هرمزگان قرار دارد که این امر سبب شده تا صادرات محصولات کشاورزی و صنعتی از این بازارچه ها انجام شود.

 

این مقام مسئول با تاکید بر نقش مهم بمپور در ترانزیت کالاهای اساسی خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداری این شهرستان با مسائل و مشکلاتی از قبیل کمبود ماشین آلات و آشیانه آن ها، نبود نیروی انسانی متخصص، نداشتن ساختمان اداری مواجه هستند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : dana.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

با مهم‌ترین ‌‌مطالبات این روزهای مشمولان؛

از کاهش مدت سربازی تا افزایش حقوق دوره خدمت

رنگ صورتی که بر پهنای مسجد

با «مسجد صورتی» آشنا شوید