خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6103
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۴
مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان:

سبزپوشان انقلاب به معتادان زندگی دوباره می‌بخشند/ از توانمندسازی و آموزش تا ایجاد اشتغال برای حذف اعتیاد

سبزپوشان انقلاب به معتادان زندگی دوباره می‌بخشند/ از توانمندسازی و آموزش تا ایجاد اشتغال برای حذف اعتیاد
فاروق رئیسی با اشاره به جمع آوری تعدادی از معتادین متجاهر و تحویل آنها به کمپ ترک اعتیاد، گفت: پاکسازی سیمای شهر از وجود معتادین متجاهر از عهده یک دستگاه خارج است و باید کلیه نهادها و ارگان های مربوطه پای کار باشند.

به گزارش اس.بی پرس، فاروق رئیسی مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان، به اشاره به اینکه این روزها افراد زیادی در منجلاب اعتیاد گرفتار شده اند، بیان کرد: در حال حاضر بسیاری از نقاط سطح شهر به مامن امنی برای معتادین متجاهر تبدیل شده که نتیجه عدم نظارت کافی و برنامه ریزی مناسب برای رفع این مشکل است.
 

وی افزود: برای پاک سازی سیمای شهر از وجود معتادین متجاهر و افرادی که آزادانه در بولوارها و معابر سطح شهر در حال مصرف مواد مخدر این بلای خانمان سوز هستند، می طلبد تمامی نهادها و ارگان های متولی جهادگونه پای کار باشند.
 

مسئول معاونت اجتماعی سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: برخی از افرادی که به این بلای خانمان سوز دچار شده اند استعداد های خوبی دارند که از دستگاه های مربوطه انتظار می رود با ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری دستگیر این افراد باشند.
 

رئیسی خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر تعدادی از معتادین از سطح شهر جمع آوری  و به کمپ ترک اعتیاد تحویل داده شد که با استمرار این اقدام می توان چهره شهر را از وجود معتادین متجاهر پاکسازی کرد و با پاک شدن این افراد و توانمند ساختن آنها، امید به زندگی را به آنها دوباره بازگرداند.
 

وی در پایان تصریح کرد: همچنین طی بازدیدی که از کمپ ترک اعتیاد امید  انجام شد از طرف سپاه شهرستان سراوان پتو، بخاری نفتی و بسته های غذایی به این مرکز اهدا شد.
 

 

انتهای پیام/

منبع : dana.ir

نظرات شما

capcha

اخبار