خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 6107
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۹
فرماندار دلگان:

اجرای ۱۵۱طرح اشتغالزایی در دلگان مصوب شد

اجرای ۱۵۱طرح اشتغالزایی در دلگان مصوب شد
فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۱۵۱طرح با ۹۰ میلیارد تومان اعتبار با هدف ایجاد شغل در راستای نیازهای ضروری مردم این شهرستان مصوب شد و به زودی اجرا می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، مجتبی شجاعی روز یکشنبه در نشست شورای اداری دلگان اظهار داشت: ۱۵۱ طرح اشتغالزایی تولیدی و صنعتی با هدف کمک به کارآفرینان و همچنین رفع نیازهای ضروری  مردم دلگان به تصویب رسید.

 

وی افزود: این طرح ها با همکاری و مشارکت دولت ازمحل صندوق توسعه ملی در دلگان اجرا و راه اندازی می شود. 

 

فرماندار دلگان ایجاد شغل را یکی از سیاست های اصلی دولت در این شهرستان عنوان کرد و گفت: با توجه به آمادگی نیروی کار و همچنین متقاضی ایجاد شغل در دلگان این اقدام می تواند تا حدود زیادی اشتغالزایی و برای چندین نفر بصورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد کند.

 

وی همچنین از برگزاری محفل ادبی کشوری با موضوع ولایت، بصیرت و استکبارستیزی و وحدت به مناسبت هفته وحدت در شهرستان دلگان خبر داد و بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ویژه هفته وحدت برنامه های مهمی از جمله برگزاری محفل ادبی با حضور پنج شاعر برجسته کشوری و ۲۰ شاعر دلگانی در هفته وحدت برگزار خواهد شد.

 

وی همچنین برگزاری مسابقات شتردوانی، کویرنوردی و تیراندازی با تراپ را از دیگر برنامه های هفته های وحدت و تربیت بدنی در دلگان عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha