خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان

کد: 6108
۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۳
در گفتگو با اس.بی پرس عنوان شد:

۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در سیستان و بلوچستان احداث می شود

۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در سیستان و بلوچستان احداث می شود
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) با همکاری بهزیستی در سال ۹۹ تعداد ۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در این استان ایجاد می کند.

به گزارش اس.بی پرس، سید مهدی عبادی اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) با همکاری بهزیستی در سال ۹۹ تعداد ۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در استان سیستان و بلوچستان ایجاد می‌کند.

 

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان افزود: طرح بومی نیروگاه خورشیدی یک فرصت درآمدزا و اقتصادی در سیستان و بلوچستان است که علاوه بر تقویت وضعیت اقتصادی مددجویان مانع از مهاجرت آنان نیز می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه میزان تابش آفتاب در استان سیستان و بلوچستان به طور متوسط دو هزار و ۳۰۰ کیلو وات در ساعت بر متر مربع است، ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) ایجاد اشتغال برای تمامی گروه‌های هدف را مد نظر دارد و افراد ناتوان نیز مشمول این طرح هستند.

 

وی بیان کرد: همچنین روستائیانی که نمی‌توانند ضامن برای دریافت تسهیلات معرفی کنند می‌توانند با کارآفرینان و راهبرهای شغلی ارتباط برقرار کنند و از این طریق مواد اولیه تولید را تهیه و پس از اتمام کار محصول تولیدی توسط راهبر شغلی خریداری می‌شود و مددجو نیازی به تسهیلات جهت راه اندازی کسب و کار ندارد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

با مهم‌ترین ‌‌مطالبات این روزهای مشمولان؛

از کاهش مدت سربازی تا افزایش حقوق دوره خدمت

رنگ صورتی که بر پهنای مسجد

با «مسجد صورتی» آشنا شوید