خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6115
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۷
معاون استاندار:

دهکده ورزشی المپیک زاهدان باید مورد حمایت همه دستگاه ها باشد

دهکده ورزشی المپیک زاهدان باید مورد حمایت همه دستگاه ها باشد
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان بعنوان مهمترین مکان ورزشی برای خانواده‌های محترم شهرستان زاهدان باید مورد توجه و حمایت همه دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد.

به گزارش اس.بی پرس، علی زینی‌وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان صبح امروز “یکشنبه” همزمان با دومین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش در نخستین جلسه شورای عالی ورزش همگانی استان که در محل دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان برگزار شد؛ با تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول و گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش، به اهمیت ورزش همگانی برای سلامت و نشاط خانواده‌ها و مردم استان اشاره کرد و توسعه ورزش همگانی را به عنوان یک اولویت برای همه دستگاه‌ها اجرایی خواستار شد.

 

وی توجه ویژه به دهکده ورزشی المپیک زاهدان را به عنوان مکان اصلی حضور مردم برای ورزش همگانی مورد تاکید قرار داد.

 

معاون استاندار افزود: با مشارکت شهرداریها، فرمانداری‌ و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایرادات و نواقص زیرساخت‌های این دهکده باید برطرف شود.

 

زینی وند ادامه داد: برخی از پارک‌های حوزه‌های عمومی استان سیستان و بلوچستان میبایست جهت حضور خانواده‌ها برای ورزش همگانی مهیا گردد.

 

وی در این رابطه تصریح کرد: نمایندگانی مرکب از شهرداری ها، فرمانداری ها و اداره کل ورزش و جوانان استان باید جهت بازدید و رفع نواقص پارک های عمومی سطح استان تعیین شوند.

 

معاون استاندار؛ ساخت جاده سلامت در شهرستان‌های سراسر استان سیستان و بلوچستان جهت پیاده روی خانواده ها و توسعه ورزش همگانی با مشارکت شهرداری ها و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را مورد تاکید قرارداد.

 

زینی وند از فرمانداران سراسر استان خواست،جهت توسعه ورزش همگانی همکاری لازم را با حوزه ورزش و جوانان داشته باشند.

 

وی گفت: با توجه به کمبود فضای اختصاصی ورزش برای بانوان باید هم در کلانشهر زاهدان و هم سایر شهرستان های استان با هماهنگی شهرداری فرمانداری و اداره کل ورزش و جوانان اماکن خاصی برای ورزش بانوان در نظر گرفته شود.

 

معاون استاندار در پایان خاطر نشان کرد: از همه دستگاه های اجرایی استان انتظار داریم مصوبات جلسه شورای عالی ورزش همگانی را عملیاتی کرده، زیرا استانداری در تلاش است از عملکرد و فعالیت های این دستگاه ها ارزیابی بعمل آورد.
 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد