خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6136
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۶
به گزارش اس.بی پرس

٣۲۰ واحد صنفی در ایرانشهر پلمب شد

٣۲۰ واحد صنفی در ایرانشهر پلمب شد
رییس مرکز بهداشت ایرانشهر گفت: ۳۲۰ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان از ابتدای امسال تا کنون توسط کارشناسان بهداشت پلمب شد.

مهدی صدرایی نسب رییس مرکز بهداشت ایرانشهر در گفت وگو با اس.بی پرس، اظهارداشت:  مکان‌های کسب شامل سوپر مارکت، قصابی، لوازم ساختمانی، آرایشگاه، چایخانه،نمایشگاه اتومبیل،لوازم تحریر، سمساری، خرازی، اغذیه فروشی، گیم نت، دیزی سرا، محصولات فرهنگی، پوشاک، مصالح ساختمانی و فروشگاه لوازم خانگی بوده است.

 

او با بیان اینکه در موج سوم کرونا با شدت بالاتری مواجه هستیم افزود: بازرسان بهداشت محیط به طور شبانه‌روزی از مراکز تهیه و توزیع بازدید و در صورت مشاهده تخلف بدون اغماض با متخلفان برخورد خواهند کرد.

 

رییس مرکز بهداشت ایرانشهر گفت: ۳۲۰ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان از ابتدای امسال تا کنون توسط کارشناسان بهداشت پلمب شد.با تاکید بر اینکه مردم تا جایی که امکان دارد از اجتماع‌های گروهی همچون برگزاری عروسی و دورهمی‌ها خودداری کنند، افزود: تردد غیرضروری از مناطق پاک به شهرها و روستاهای شهرستان و برعکس می‌تواند موجب انتشار بیماری کرونا در نقاط پاک شود.

 

او اظهارداشت: با بازگشایی‌هایی که انجام شده لازم است که طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در تمام صنوف رعایت شود.

 

ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد