خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6139
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۰
به گزارش اس.بی پرس

هشتمین کمیته تجارت مرزی ایران و پاکستان برگزار می‌شود

هشتمین کمیته تجارت مرزی ایران و پاکستان برگزار می‌شود
هیئت اقتصادی سیستان و بلوچستان برای شرکت در هشتمین کمیته تجارت مرزی ایران و پاکستان عازم کویته شده است تا ضمن دیدار با مقامات اقتصادی در این کمیته راهبردی شرکت کند.

به گزارش اس.بی پرس،در راستای توسعه روابط تجاری ایران با پاکستان هشتمین کمیسیون مشترک تجاری مرزی ایران و پاکستان در شهر کویته ایالت بلوچستان پاکستان در روزهای 29 و 30 مهرماه، برگزار خواهد شد.

 

دیدار با حکمران ایالت بلوچستان پاکستان، مذاکره با تیم اقتصادی ایالت بلوچستان و نشست با اتاق بازرگانی جهت توسعه روابط اقتصادی را از مهمترین برنامه های این سفر است و پس از برگزاری نشست های مختلف تفاهم نامه همکاری دوجانبه به امضا روسای هیئت های دوطرف خواهد رسید.
 

در  هشتمین کمیسیون مشترک تجارت مرزی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان  موضوعاتی از قبیل توسعه روابط دو جانبه در بهبود تجارت ‌و‌رفع موانع و مشکلات تجار و بازرگانان دو کشور و توسعه مبادلات تجاری دو طرف و با حضور مسئولین ارشد کشوری  و استانی دو کشور مورد توافق قرار خواهد گرفت.

 

گفتنی است: ریاست هیئت اقتصادی سیستان و بلوچستان را در این سفر ‌معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری برعهده دارد و مدیران استانی در حوزه ی صنعت،معدن و تجارت، گمرک، راه، راه‌آهن، پایانه ها و رییس اتاق بازرگانی و جمعی از تجار و بازرگانان و فعالین اقتصادی وی را همراهی می نمایند.لازم به ذکر است: هفتمین کمیته مشترک تجارت مرزی ایران و پاکستان آبان ماه سال گذشته در زاهدان برگزار شده بود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد