خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6157
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۸
کاش همه نماینده‌ها معین‌الدین بودند

دعوت جنجالی نماینده چابهار از سران قوا برای نوشیدن آب گل آلود هوتگ (ویدئو)

دعوت جنجالی نماینده چابهار از سران قوا برای نوشیدن آب گل آلود هوتگ (ویدئو)
معین‌الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در جلسه طرح سؤال از وزیر نیرو به همراه خود بطری حاوی آبی گل‌آلود هوتگ را آورد که پس از نوشیدن لیوانی از آن، سران قوا (رئیس‌جمهور، رئیس مجلس و رئیس دستگاه قضا) و وزیر نیرو را به نوشیدن باقی آن دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، نماینده مردم شریف چابهار در مجلس شورای اسلامی در ادامه به مشکلات بسیار مردم جنوب استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد که داشتن شرایط آبی غیزانیه در مقابل آن رؤیا است.

 

او که در ادامه به حرکت پوپولیستی در جلسه طرح سؤال از وزیر نیرو متهم شد، ماجرای تلخی یک مادر عفیفه و پاک‌دامن را تعریف کرد که برای تأمین آب فرزندانش مجبور به تن‌فروشی و سپس خودکشی شد.

 

اگر این حرکت‌های معین‌الدین سعیدی پوپولیستی است، کاش همه نمایندگان این‌گونه حرکات پوپولیستی از خود نشان می‌دادند. نه‌تنها دیگر نمایندگان استان سیستان و بلوچستان که کاش همه نمایندگان مردم ایران در مجلس شورای اسلامی همچون معین‌الدین برای ستاندن حق مردم به لکنت می‌افتادند.

 

چند سال است مردم شمال استان در منطقه سیستان با مشکل آب و نواقص بزرگ طرح 46 هزار هکتاری مواجه هستند، چرا هیچ‌کدام از نمایندگان پیشین و فعلی مردم در مجلس چنین اقدام کوبنده‌ای برای ستاندن حق مردم نکردند؟ چند سال دیگر باید لوایح و قوانین مالیات بر خانه‌های خالی، شفافیت آراء نمایندگان و ... در مجلس شورای اسلامی خاک بخورد؟
 


منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha