خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6205
۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۱
به گزارش اس.بی پرس؛

حوادث ناشی از قاچاق سوخت به حاشیه شهر زاهدان رسید

حوادث ناشی از قاچاق سوخت به حاشیه شهر زاهدان رسید
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از برخورد دو دستگاه وانت حامل سوخت با یک دستگاه وانت پیکان در کمربندی شهید کلانتری زاهدان خبرداد.

فریبرز راشدی در گفت و گو با اس.بی پرس، اظهار کرد: در ساعت 6:27 امروز شنبه 3 مهرماه 1399 خبر برخورد 3 دستگاه وانت در کمربندی شهید کلانتری زاهدان به مرکز پیام اورژانس 115 اعلام شد.

 

وی افزود:  پس از اعلام این خبر و به دلیل پیش بینی ابعاد حادثه، کارکنان اورژانس 115 با 3 دستگاه آمبولانس به محل عزیمت نموده و نخستین آمبولانس ۳ دقیقه  پس از اطلاع اولیه به محل سانحه رسید.

 

وی ادامه داد: متاسفانه در این حادثه 5 نفر از سرنشینان وانت پیکان که حامل تعدادی از کارگران روز مزد بود مجروح شده و یکی از این عزیزان نیز در زمان وقوع حادثه جان خود را از دست داد.

 

راشدی گفت: علت دقیق حادثه از سوی پلیس راه در دست بررسی است امّا بر اساس گزارش اولیه کارکنان اورژانس که در صحنه حضور یافته بودند، بعد از برخورد یک دستگاه وانت سوخت کش با وانت پیکان، خودروی سوخت کش دوم نیز به این دو خودرو برخورد کرده است.

 

وی ادامه داد: در کنار اقدامات قانونی که برای مبارزه با پدیده قاچاق سوخت در جاده های استان صورت می گیرد، از هموطنان عزیز تقاضا داریم تا از فرزندان و جوانانشان بخواهند از مشارکت در این تجارت مرگبار صرفنظر کنند.

 

 

انتهای پیام/

 

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha