خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6216
۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۶
به گزارش اس.بی پرس؛

قیمت مرغ در کمیسیون‌های مجلس بررسی می‌شود

قیمت مرغ در کمیسیون‌های مجلس بررسی می‌شود
آخرین وضعیت تنظیم بازار کالا و همچنین مشکلات حوزه تولید و قیمت مرغ و تخم مرغ، این هفته در کمیسیون‌های خانه ملت با حضور وزرای اقتصادی بررسی می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، قیمت مرغ در کمیسیون‌های مجلس بررسی می‌شودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ جلسات تخصصی کمیسیون‌های مختلف مجلس شورای اسلامی این هفته نیز با حضور وزرا و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و نظارتی برگزار می‌شود.


بر این اساس؛ بعد از ظهر روز (سه شنبه) آقای محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می‌رود.


کمیسیون بهداشت و درمان نیز با دعوت از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس دیوان محاسبات کشور، آخرین وضعیت و اقدامات صورت گرفته در مقابله با ویروس کرونا و نحوه تخصیص یک میلیارد یورو از صندوق ذخیره ارزی به بخش سلامت را بررسی می‌کند.


کمیسیون اقتصادی هم در نشستی مشترک با وزیر صنعت، معدن و تجارت آخرین وضعیت تنظیم بازار کالا، خدمات و تجارت خارجی کشور را رصد خواهد کرد.


مسائل و مشکلات مطرح در حوزه تولید مرغ و تخم مرغ و همچنین نان صنعتی نیز در جلسات جداگانه‌ای با حضور مسئولین ذیربط وزارت جهاد کشاورزی در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی بررسی می‌شود.


اعضای این کمیسیون همچنین روز (سه شنبه) در نشستی مشترک با ریاست سازمان صدا و سیما، به بررسی نقش رسانه ملی در تغییر الگوی فرهنگ استفاده از منابع آب و غذا می‌پردازند.


همچنین این هفته وزرای؛ تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح؛ جهاد کشاورزی؛ نفت؛ ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ دادگستری و امور اقتصادی و دارایی نیز جهت بررسی عملکرد و برنامه‌ها و پاسخگویی به سوالات نمایندگان راهی کمیسیون‌های مختلف خانه ملت خواهند شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha