خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6255
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۴
یادداشت حامد معلم بندانی در واکنش به هشتگ سیستان بدون شنبه

بی شنبه نباشیم!

بی شنبه نباشیم!
بی شنبه‌هایی که بارقه امید و نگاه یک ملت را کور می‌کنند درواقع شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و تمام هفته و ماه و سال یعنی عمر را از آن ملت می‌گیرند. روی سخن ما با عزیزانی ست که قرار است شنبه خدمت به خلق کنند و ظهور همتشان را با وعده تدبیر و امید به رخ دل‌های بیابان خشک و تشنه کویر سیستان بکشند.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، حامد معلم بندانی در واکنش به اتفاقات هفته گذشته و داغ شدن هشتگ سیستان بدون شنبه که مجازی‌ها به دنبال وعده نیکبخت رئیس جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، منتشر کردند، نوشت: آدم‌های بی شنبه آدم‌هایی هستند که هفته‌هایشان شش روز دارد نه هفت روز!


متن این یادداشت کوتاه به شرح زیر است:

 

بی شنبه نباشیم!

درست خواندید

غلط املایی نبود

آدم‌های بی شنبه آدم‌هایی هستند که هفته‌هایشان شش روز دارد نه هفت روز!

یکشنبه تا جمعه؛

آدم‌های بی شنبه آدم‌هایی هستند که همیشه منتظر رسیدن شنبه‌ای می‌شوند تا خرابی‌ها را درست و وعده‌ها را عملی کنند!

اما این شنبه هیچ‌وقت فرانمی‌رسد.

بی شنبه‌ها باهم تفاوت‌هایی نیز دارند؛

آنکه قرار است از شنبه رژیم بگیرد یا آنکه بناست تا از شنبه شروع کند به درس خواندن یا آنکه قرار است از شنبه سیگار را ترک کند باآنکه قرار است شنبه خدمتی را برای ملتی مظلوم انجام داده و وعده و انجام‌وظیفه‌اش را عملی کند زمین تا آسمان فرق می‌کند.

اولی‌ها و امثال آن به خود ضربه می‌زنند و آینده خویش!

اما بی شنبه‌هایی که بارقه امید و نگاه یک ملت را کور می‌کنند درواقع شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و تمام هفته و ماه و سال یعنی عمر را از آن ملت می‌گیرند.

روی سخن ما با عزیزانی ست که قرار است شنبه خدمت به خلق کنند و ظهور همتشان را با وعده تدبیر و امید به رخ دل‌های بیابان خشک و تشنه کویر سیستان بکشند.

همان‌هایی که قرار است شنبه را آبی و آباد کنند!

امیدواریم آن شنبه‌ای که در سفر ریاست محترم مجلس شورای اسلامی از مدیرکل محترم جهاد کشاورزی به‌عنوان وعده صادق پذیرفتیم هرچه زودتر فرارسد چراکه ایشان را در زمره بی شنبه‌ها ندیده و نمی‌بینیم.
 

انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha