خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6282
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۰
به گزارش اس.بی پرس؛

گرانفروشی در ایرانشهر منجر به پرداخت 4 میلیارد تومان جزای نقدی شد

گرانفروشی در ایرانشهر منجر به پرداخت 4 میلیارد تومان جزای نقدی شد
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: گرانفروش مصالح ساختمانی مستند به ماده ۵۷ از قانون نظام صنفی، به پرداخت ۴ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد.

حیدر میرزایی امروز در گفت‌وگو با اس.بی پرس، اظهار کرد: در پی گزارش مردمی مبنی بر افزایش غیر متعارف قیمت شن و ماسه در شهرستان ایرانشهر، نماینده اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان به همراه بازرسین سازمان صنعت معدن و تجارت جهت بررسی موضوع به واحد تولید شن و ماسه در شهرستان دلگان مراجعه می‌کنند.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان افزود: در بازرسی به عمل آمده مشاهده شد متصدی واحد اقدام به فروش شن و ماسه به قیمت بالاتر از نرخ مصوب می کنند.

 

میرزایی گفت: در راستای محرز بودن تخلف گرانفروشی پرونده برای متصدی واحد تشکیل و نامبرده برای رسیدگی و سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی شهرستان ایرانشهر معرفی شد.

 

وی ادامه داد: رئیس شعبه دوم هیات بدوی رسیدگی کننده به پرونده با عنایت به بررسی گزارش ارسالی و عدم حضور متهم در شعبه و عدم تقدیم لایحه دفاعی اتهام گرانفروشی را مسلم و مستند به ماده ۵۷ از قانون نظام صنفی متخلف را به پرداخت ۴ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان جزای نقدی محکوم کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد