خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6301
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۳
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ؛

حفظ وحدت بارزترین مصداق معروف در سیستان وبلوچستان است

حفظ وحدت بارزترین مصداق معروف در سیستان وبلوچستان است
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان وبلوچستان حفظ وحدت را یکی از بارزترین و مهمترین مصادیق معروف در این استان عنوان کرد.

به گزارش اس. بی پرس، سرهنگ پاسدار محسن اکبری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تبریک میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و فرارسیدن هفته وحدت اظهارداشت: سیستان وبلوچستان با توجه به شرایط استان و دربرگیری قومیت‌های مختلف دارای ظرفیت‌های منحصر به فردی است که اگر از آنها بدرستی و به طور کامل استفاده شود می‌تواند موجب پیشرفت روزافزون شود. 


وی افزود: به فضل الهی به دلیل اینکه بنیان خانواده‌ها در میان اقوام سیستان و بلوچستانی محکم و استوار است.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان وبلوچستان گفت: مساله حجاب و بدحجابی در این استان جزو موارد اولویت‌دار برای پیگیری نیست اما یکی از بارزترین معروفات در منطقه حفظ وحدت و انسجام میان اقوام است.

 

وی ادامه داد: حفظ وحدت میان مردم و زندگی مسالمت آمیز آنها در کنار یکدیگر در برهه‌های زمانی مختلف باعث خنثی شدن توطئه‌های دشمنان و معاندان نظام شده و این استان را به عنوان پایتخت وحدت ایران اسلامی معرفی کرده است. 


اکبری تاکید کرد: پرداختن به این نماد اصیل اسلامی و انقلابی در سیستان و بلوچستان قطعا منشا خیرات و برکات زیادی برای مردم استان و کشور خواهد بود و لازم است تا همه مردم و مسوولان برای تحقق این مهم به صورت عملی و جدی‌تر به آن بپردازند. 

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

در گفتگو با اس.بی پرس، عنوان شد:

حادثه رانندگی در زاهدان ۱۱ مجروح برجای گذاشت

به گزارش اس.بی پرس؛

صدای ماندگار دوبله درگذشت