خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6315
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۵۵
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد؛

استفاده از توان و ظرفیت اتحادیه و تعاونی های سیستان و بلوچستان اجرای طرح "اقدام ملی تامین مسکن"

استفاده از توان و ظرفیت اتحادیه و تعاونی های سیستان و بلوچستان اجرای طرح "اقدام ملی تامین مسکن"
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مسکن بهترین ابزار برای اجرای طرح «اقدام ملی تامین مسکن» و ساخت مسکن‌های ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد است.

به گزارش اس.بی پرس، مهرداد جهاندیده در نشست بررسی اقدامات صورت گرفته در راستای طرح اقدام ملی مسکن اظهار کرد: طرح اقدام ملی مسکن، طرحی مهم و کارساز برای خانه دار شدن مردم است و اتحادیه ها و تعاونی ها با ظرفیت و توان بالایی که دارند، می توانند در اجرای این طرح کمک حال دولت باشند.

 

وی با تاکید بر اینکه برای پیشرفت و بهبود اجرای این طرح باید از تعاونی های مسکن خوشنام در سطح شهرستان و استان استفاده شود، اظهار داشت: در شهرستان زاهدان نیز تعداد 9 شرکت تعاونی مسکن به راه و شهرسازی معرفی شده اند.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: هزار و 234 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان زاهدان توسط این شرکت های تعاونی مسکن احداث می شود.

 

جهاندیده ادامه داد: با اجرایی شدن طرح اقدام ملی مسکن در سایر شهرستان های استان نیز، شرکت های تعاونی فعال، پویا و دارای عملکر شفاف در هر منطقه برای مشارکت در ساخت مسکن های ارزان قیمت معرفی خواهند شد.

 

وی همچنین یادآور شد: توجه بیش از پیش به مسائل و مشکلات واحدهای کارگری و شرکت های تعاونی مشکل دار به منظور حل و فصل مشکلات شهروندان در اولویت این اداره کل و ادارات تابعه شهرستان ها است و بطور جد دنبال می شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha