خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6325
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۲
به گزارش اس.بی پرس؛

داوران سیستان و بلوچستانی در سطح ملی قضاوت می‌کنند

داوران سیستان و بلوچستانی در سطح ملی قضاوت می‌کنند
رئیس هیات فوتبال سیستان و بلوچستان گفت: تست آمادگی جسمانی داوران فوتسال و فوتبال استان برای قضاوت در مسابقات کشور برگزار و توانستند مجوز قضاوت در رده های سنی کشور را به دست آوردند.

سید سعید سیدالحسینی امروز در گفت‌وگو با اس.بی پرس،  اظهار کرد: تست آمادگی جسمانی داوران فوتسال و فوتبال استان برای قضاوت در مسابقات کشور با حضور نماینده فدراسیون در سالن شهید بهشتی و چمن الغدیر برگزار شد.

 

وی افزود: در فوتسال هر دو نماینده استان آقایان مستان و وزیری با ثبت رکوردی عالی مجوز حضور در مسابقات لیگ برتر و یک کشور را به دست آوردند و در فوتبال فرزین تمیزی نماینده استان در لیگ برتر کشور و  نذیرحسین زهی در لیگ یک و دو و محسن خدادادی، امین حسن زاده در لیگ دو و سه و عرفان میرشکار، حسین غرابی، امیرحسین غرابی، فرامرز درزاده مجوز قضاوت در رده های سنی کشور را به دست آوردند.

 

رئیس هیات فوتبال سیستان و بلوچستان گفت: علی کدخدایی به علت آسیب دیدگی به تست مجدد دعوت خواهد شد.

 

سیدالحسینی افزود: هم اکنون دو تیم در لیگ دسته دوم فوتسال و دو تیم در رده های فوتبال، یک تیم هم در لیگ دسته سه فوتبال کشور و یک تیم هم در جام حذفی باشگاههای کشور از سیستان و بلوچستان داریم.

 

وی با بیان بیان اینکه بازیها به دلیل کرونا فعلا تعطیل است، گفت: جایگاه فوتبال سیستان و بلوچستان در رده های مختلف نسبتا خوب است و در فوتبال ساحلی نیز وضعیت خوبی داریم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی