خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6330
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۴
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بیان کرد؛

جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز 2 میلیون و 700 هزار تن گذشت

جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز 2 میلیون و 700 هزار تن گذشت
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: 2 میلیون و 705 هزار و 450 تن کالا با 168 هزار و 139 سفر باری در هفت ماهه سال جاری به وسیله ناوگان باری در حوزه زیرپوشش این اداره کل حمل شد.

 تیمور باقری امروز در گفت‌وگو با اس.بی پرس،  اظهار کرد: 2 میلیون و 705 هزار و 450 تن کالا با 168 هزار و 139 سفر باری در هفت ماهه سال جاری به وسیله ناوگان باری در حوزه زیرپوشش این اداره کل حمل شد.

 

وی با بیان اینکه 57 شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار داشت: فرآورده های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.

 

این مسؤول بیان کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا به ویژه کالاهای اساسی در این استان اعمال نشده و نخواهد شد.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر 8 هزار و 609 نفر راننده، 6 هزار و 433 دستگاه ناوگان باری با متوسط عمر افزون بر 13 سال و 3 پایانه بار، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای حوزه شمال سیستان و بلوچستان فعالیت می نمایند.

باقری با تاکید بر نظارت ویژه بر عملکرد و فعالیت شرکت های حمل و نقل از رانندگان خواست هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه  141 و یا با مراجعه به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.

 

 

انتهای پیام/

نظرات شما

capcha