خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6345
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۱
اس.بی پرس خبر داد؛

حضور «شبی که ماه کامل شد» در جشنواره «مقاومت»

حضور «شبی که ماه کامل شد» در جشنواره «مقاومت»
فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار فرم حضور در جشنواره فیلم «مقاوت» را پر کرد.

به گزارش اس.بی پرس، به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»، «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار فرم حضور در بخش «مسابقه اصلی» شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» را پر کرد.

 

این فیلم محصول ۱۳۹۷ به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار است. الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، پدرام شریفی، بانیپال شومون، امین میری، شبنم مقدمی، فرید سجادی حسینی و آرمین رحیمیان به عنوان بازیگران اصلی در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.

 

«شبی که ماه کامل شد» روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالی است که پس از ازدواج بنا به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آنها رقم می‌خورد. این فیلم بر اساس داستان واقعی عبدالحمید ریگی و همسرش فائزه منصوری است.

 

«شبی که ماه کامل شد» در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را برای نرگس آبیار، بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای هوتن شکیبا، بهترین بازیگر نقش اول زن را برای الناز شاکردوست، بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای فرشته صدرعرفایی و بهترین چهره پردازی را برای ایمان امیدواری به ارمغان آورد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha