خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6377
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۴۷
به ثمر نشستن یک طرح کارآفرینی ،

ویدئو: راه اندازی خط تولید جدید شرکت مینو شرق

ویدئو:  راه اندازی خط تولید جدید شرکت مینو شرق
خط تولید جدید شرکت مینوشرق در زاهدان راه اندازی شد.

به گزارش اس.بی پرس، به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت خط تولید جدید شرکت مینو شرق با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان فرماندار و تعدادی از مدیران کل استان به بهره‌برداری رسید.

 

حجت‌الاسلام محامی امام‌جمعه زاهدان در مراسم افتتاح خط تولید جدید افزود: از مسئولان استانی انتظار داریم در حمایت از سرمایه‌گذاران برای ایجاد اشتغال در استان حمایت بیشتری کنند تا صادرات محصولات استان به کشورهای همسایه بیشتر شود.

 

مدیرکل صمت استان هم در این مراسم افزود: یکی از طرح‌های توسعه‌ای شرکت مینو تولید شکلات است با ظرفیت ۱۰ تن در روز که امروز به بهره‌برداری رسید.

 

شهرکی افزود: یکی از سیاست‌ها ما در توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال، تمرکز بر واحدهایی است که سرمایه لازم رادارند و در حال اجرای طرح‌های توسعه‌ای هستند.

 

وی افزود: این سیاست را در تمامی کارخانه‌هایی که دارای چنین ظرفیتی باشند اجرایی خواهیم کرد.

 

مدیرکل صمت استان همچنین ادامه داد: شرکت مینو شرق با اجرای این طرح توسعه‌ای، ۴۰ نفر نیروی جدید را به ظرفیت اشتغال ۳۲۰ نفره اش افزود.

 

وی همچنین افزود: در این راستا سیاست رفع موانع تولید را برای مشکل آن دسته از مراکز تولیدی که با مشکل روبرو هستند بکار گرفته ایم و با برگزاری جلسات مستمر در حد توان برای رفع مشکلات و موانع تولیدشان اقدام می‌کنیم

 

فرماندار زاهدان هم در این مراسم برافزوده شدن خطوط تولید جدید با افزایش تولید و اشتغال ۱۰۰ درصد در این شرکت در آینده نزدیک خبر داد و افزود شرکت مینو شرق در حوزه صنعت در استان تأثیرگذاری خوبی دارد.

 

نخعی همچنین افزود: اکثر محصولات این شرکت جنبه صادراتی دارد و به ۱۷ کشور دنیا این صادرات صورت می‌گیرد.

 

وی افزود: تجهیزات خطوط تولید دوم و سوم خریداری‌شده‌اند و در حال انتقال به این شرکت در زاهدان است.

 

ایلخانی مدیرعامل شرکت مینو شرق در مراسم بهره‌برداری خط تولید جدید گفت: به مناسبت سال جهش تولید، با سرمایه‌گذاری ۱۲ و نیم میلیارد تومان خط تولید جدید را افتتاح کردیم و قبل از افتتاح این خط، خط تولید تافی داشتیم که ظرفیت تولید آن روزانه ۷ تن بود و با افتتاح خط تولید جدید ظرفیت تولید جدید در ۲۴ ساعت به ۱۷ تن افزایش پیدا کرد.

 

وی افزود: محصولات تولیدی ما بازارهای داخلی و خارجی خود را دارد و محصولات شرکت ما به ۱۷ کشور از ۵ قاره صادر می‌شود.

 

ایلخانی افزود: برای افزایش تولید یک خط تولید جدید اروپایی خریداری و در حال انتقال به شرکت است که ظرفیت تولید آن تولید ۴۵ تن بیسکویت در روز خواهد بود و ازجمله پیشرفته‌ترین خطوط تولید دنیا خواهد بود.
 


download

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha