خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6384
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۱۰
سردار اشتری:

مرزبانی ناجا با اقتدار از حریم مرزی ایران مراقبت می‌کند / الحاق تجهیزات نوین و بروز به ناوگان دریایی مرزبانی‌

 مرزبانی ناجا با اقتدار از حریم مرزی ایران مراقبت می‌کند / الحاق تجهیزات نوین و بروز به ناوگان دریایی مرزبانی‌
فرمانده نیروی انتظامی از الحاق تجهیزات نوین و بروز به ناوگان دریایی مرزبانی خبر داد و گفت: مرزبانی ناجا با اقتدار از حریم مرزی مراقبت می‌کند.

به گزارش اس.بی پرس، سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از یگان‌های دریابانی چابهار اظهار داشت: مرزبانان جمهوری اسلامی ایران با روحیه انقلابی و جهادی شبانه‌روز در حال انجام خدمت و ماموریت هستند و ان‌شاءالله دعای خیر مردم و مرزنشینان بدرقه راه این عزیزان باشد.

 

فرمانده نیروی انتظامی با تشریح اهداف بازدید از مرز‌های خشکی و آبی استان سیستان و بلوچستان، افزود: بحمدالله همکاران بنده در مرزبانی با آمادگی کامل حافظ امنیت مرز‌ها بوده و مشغول خدمتگزاری و تأمین امنیت حریم مرزی ایران اسلامی هستند.

 

سردار اشتری ادامه داد: تجهیزات نوین و بروز به ناوگان نیروی انتظامی، مرزبانی و حوزه دریایی ملحق شده که امیدواریم با آموزش‌های رزمی و تاکتیکی خوب همرزمانم بتوانیم بهتر از مرز‌ها حراست و حفاظت کنیم.

 

او به شرایط سخت خدمتی کارکنان مرزبانی نیرو‌های انتظامی در نقاط مختلف جغرافیایی کشور اشاره کرد و گفت: بنده به نوبه خود از همکاران عزیز که در شرایط سخت و طاقت فرسای سرما و گرمای شدید، شبانه‌روز در حال انجام وظیفه بوده و برای امنیت کشور و آرامش و آسایش مردم تلاش می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha