خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6398
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۳۵
معاون امور عمرانی فرمانداری

آب شهروندان چابهاری رهاکننده فاضلاب خانگی در معابر قطع می‌شود

آب شهروندان چابهاری رهاکننده فاضلاب خانگی در معابر قطع می‌شود
معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه چابهار گفت: به منظور حفظ بهداشت محیط به شهروندانی که فاضلاب خانگی خود را در معابر عمومی رها می‌کنند اخطار و یک هفته برای رفع و اصلاح آن مهلت داده می‌شود در صورت تکرار تخلف، اشتراک آب و برق آنان قطع و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

به گزارش اس.بی پرس، عبدالغفور هوت اظهار داشت: چابهار به عنوان شهری گردشگر پسند، تجاری و اقتصادی باید از زیبایی و بهداشت لازم برخوردار باشد اما متاسفانه رهاسازی فاضلاب خانگی در معابر عمومی چهره این شهر را  زشت و ناشایست کرده به همین سبب از شهروندان عزیز انتظار است با رعایت بهداشت در زیباسازی معابر با مدیران و نیروهای شهرداری همکاری کنند.

 

وی با اشاره به اینکه این موارد در جلسات مختلف کار گروه پسماند شهرستان چابهار بررسی و تذکرات لازم داده شده است، خاطرنشان کرد: شهرداری و شبکه بهداشت نسبت به آموزش و فرهنگ سازی مردم در مورد مسائل بهداشتی و فاضلاب اقدامات لازم را انجام دهند.

 

وی بیان کرد: شهرداری بندر چابهار از طریق امامان جمعه و جماعات مساجد و محلات نسبت به آگاه سازی و اطلاع رسانی عمومی و همچنین با همکاری شبکه بهداشت و صنعت و معدن نسبت به تهیه لیست افراد و وکارواش های متخلف اقدام و آنان را به دادسرا معرفی کند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha