خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6423
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۹
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خبرداد؛

صدور افزون بر 5 هزار کارت سلامت رانندگان در سیستان و بلوچستان

صدور افزون بر 5 هزار کارت سلامت رانندگان در سیستان و بلوچستان
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از صدور پنج هزار و 522 فقره کارت سلامت برای رانندگان حمل و نقل عمومی مسافری و باری این استان در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، تیمور باقریاظهار داشت: کارت سلامت صادر شده برای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر استان در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته با پنج هزار و 150 فقره رشد هفت درصدی داشته است.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر چهار مرکز تخصصی طب کار در استان جهت انجام معاینات پزشکی رانندگان ناوگان مسافری و باری زیر نظر این اداره کل مشغول به فعالیت هستند، ادامه داد: در این مراکز آزمایشاتی از قبیل بینایی سنجی، شنوایی سنجی، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشار خون، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون، چربی خون و غیره جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می شود.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: اخذ کارت صحت و سلامت از جمله شرایط بسیار مهم داشتن کارت هوشمند برای فعالیت حرفه‌ای رانندگان پرتلاش در بخش حمل و نقل جاده ای است.

 

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 11 هزار و 122 نفر راننده و 9 هزار و 215 دستگاه ناوگان باری و مسافری در حوزه عملکرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می دهند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha