خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6435
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۱۹
اس.بی پرس گزارش می دهد؛

لزوم افزایش سقف تسهیلات گازکشی منازل در سیستان و بلوچستان

لزوم افزایش سقف تسهیلات گازکشی منازل در سیستان و بلوچستان
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: اگر مردم دلیل عدم لوله کشی گاز به منازل را قیمت بالای هزینه ها می‌دانند باید به گونه ای تدبیر شود تا با افزایش سقف تسهیلات این مشکلات به حداقل برسد.

به گزارش اس.بی پرس، ظهر امروز نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با هدف ارزیابی خدمات رسانی و مطالبات مشترکین و کارکنان شرکت گاز استان از این مجموعه بازدید کرد.

 

آیت الله مصطفی محامی ضمن قدردانی از عملکرد خوب شرکت گاز استان در توسعه خطوط انتقال گاز به سراسر استان گفت: گاز یکی از ضروری ترین زیرساخت های توسعه در هر منطقه است و در افق ترسیم شده برای رشد و توسعه استان یکی از کار های مهم بر عهده شرکت گاز می باشد و می تواند تا حدود زیادی از مشکلات و سختی مردم بکاهد.

 

امام جمعه زاهدان خواستار همکاری و همیاری مردم و دستگاه های مختلف در پیشبرد اهداف مورد نظر شرکت گاز شد و عنوان کرد:  به گفته مسئولان امر، ظرفیت انشعابات بیش از آن چیزی است که مردم تاکنون برای بهره مندی از گاز شهری اقدام کرده اند و باید دلایل عدم استقبال مردم از این نعمت خدادادی را تحلیل و بررسی کرد.

 

محامی ادامه داد: اگر مردم دلیل عدم لوله کشی گاز به منازل را قیمت بالای هزینه ها می دانند باید به گونه ای تدبیر شود تا با افزایش سقف تسهیلات این مشکلات به حداقل برسد.

 

وی ادامه داد: در برخی موارد دلیل عدم استقبال مردم از لوله کشی گاز به منازل دریافت سهمیه سوخت و هزینه بالای فروش آن است که در چنین مواردی لازم است تا برابر قانون عمل شود.

 

آیت الله محامی اظهار داشت: عملکرد خوب شرکت گاز و پوشش حداکثری شهر زاهدان به گونه ای که کار چندین و چند ساله را ظرف مدت 2 سال انجام داد قابل تقدیر است اما نیاز است با همین روحیه جهادی به تلاش خود ادامه دهند تا طی سال های آینده کل استان از این نعمت خدادادی بهره مند شوند.

 

پنجابی مدیرعامل شرکت گاز استان نیز  ضمن خیرمقدم، گزارشی از آخرین وضعیت گازرسانی در استان و پروژه های در دست اقدام سال جاری را ارائه نمود و گفت: شرکت گاز استان با همه توان بر آن است تا رسالت واقعی خود که خدمت رسانی به مردم شریف این استان است را به نحو احسن انجام دهد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha