خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6437
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۲۸
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی خبرداد؛

آغاز ساخت ۱۶۰۰ میلیارد تومان پروژه بندری و دریایی در سیستان و بلوچستان

آغاز ساخت ۱۶۰۰ میلیارد تومان پروژه بندری و دریایی در سیستان و بلوچستان
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از بهره‌برداری تعدادی از پروژه‌های عمرانی و آغاز ساخت تعدادی پروژه دیگر در بندر چابهار امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، محمد راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های سازمان بنادر و دریانوردی در بندر چابهار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعدادی از پروژه‌های توسعه‌ای بندر چابهار امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری می‌رسد که با سرمایه‌گذاری بیش از ۴,۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار احداث شده است.

 

او فزود: اهم این پروژه‌های تکمیل شده، ترمینال کانتینری طرح توسعه‌ای بندر چابهار و بخش‌های مختلف این ترمینال، تأسیسات روبنایی پایانه کانتینری پروژه‌های مرتبط با شناور‌های عملیاتی بندر چابهار و همچنین ساخت یک فروند قایق حفاظت بندر چابهار که توسط تولیدکنندگان داخلی ساخته شده را شامل می‌شود.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از آغاز عملیات اجرایی ۱۱ پروژه دیگر در مراسم امروز خبر داد و گفت: این ۱۱ پروژه در مجموع با اعتبار ۱۵ هزار و ۹۶۴ میلیارد ریال ساخته خواهد شد.

 

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از شروع ۵ پروژه دیگر با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با اعتبار ۹۱۴۰ میلیارد دیگر خبر داد و یادآور شد: این پروژه‌ها شامل مخازن محصولات پتروشیمی، انبار‌های نگهداری کالا، مخازن فرآورده‌های نفتی و تأسیسات نگهداری کالای فله و مواد غذایی خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha