خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6441
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۸
با امضای تفاهم نامه در حضور وزیر راه و شهرسازی

عملیات ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی در مناطق حاشیه‌نشین چابهار آغاز شد

عملیات ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی در مناطق حاشیه‌نشین چابهار آغاز شد
عملیات اجرایی آماده‌سازی و ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی در مناطق حاشیه‌نشین چابهار آغاز شد.

به گزارش اس.بی پرس، عملیات اجرایی آماده‌سازی و ساخت یک هزار واحد مسکونی در مناطق حاشیه‌نشین «مرادآباد» چابهار با امضای تفاهم نامه در حضور وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص)، استاندار سیستان وبلوچستان و مسئولان و قشرهای مختلف مردم محلی آغاز شد.

 

استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه امضای این تفاهم‌نامه اظهار داشت: در یک سال اخیر تحولات خوبی را در حوزه ساخت مسکن در استان شاهد هستیم و بیش از ۱۷ هزار واحد مسکونی در حال ساخت است.

 

احمدعلی موهبتی با قدردانی از تلاش‌های همه مسئولان برای محرومیت زدایی بویژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، سازمان بسیج مستضعفین و همه دلسوزان نظام و هواداران توسعه سواحل مکران، بیان کرد: در سال‌های اخیر توجه زیادی به توسعه این استان و افزایش اعتبارات انجام شده که جا دارد از همه تشکر و قدردانی شود.

 

وی ساماندهی حاشیه نشینی در چابهار و کنارک را از آرزوهای دیرینه مردم محروم این منطقه دانست و افزود: این مناطق با همت دولت و تخصیص اعتبارات بزودی مکان مناسبی برای سکونت مردم تبدیل خواهند شد.

 

وی از تعطیلی ساخت فرودگاه چابهار انتقاد کرد و ادامه داد: نباید عملیات ساخت پروژه بزرگی که در پنج سند برای ساخت آن تاکید شده متوقف شود و باید مسؤولان بزودی این پروژه را تعیین تکلیف کنند.

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد