خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6460
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۳
در گفتگو با اس.بی پرس، عنوان شد:

۹۱۵ دستگاه ناوگان حمل و نقل سیستان و بلوچستان بازدید فنی شدند

 ۹۱۵ دستگاه ناوگان حمل و نقل سیستان و بلوچستان بازدید فنی شدند
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از بازدید فنی ۹۱۵ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی این استان در قالب ۴۳ مانور در هفت ماهه سال جاری خبر داد.

تیمور باقری در گفت و گو با اس.بی پرس، با بیان اینکه ناوگان عمومی جاده‌ای از ارکان اصلی حمل و نقل مسافر و بار در سطح جاده‌ها به شمار می‌روند، اظهار داشت: کارشناسان اداره ایمنی و ترافیک این اداره کل در این بازدیدها مواردی نظیر همراه داشتن اقلام ایمنی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه، وضعیت صندلی‌ها، آج لاستیک، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط مورد کنترل قرار می‌دهند تا مشکلات و تخلفات این حوزه به حداقل برسد.

 

وی ادامه داد: نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان در پایان جمع بندی و با شناسایی تخلفات موارد به کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استانی و کشوری ارجاع داده می‌شود تا پس از بررسی مطابق دستورالعمل‌ها رأی و جریمه لازم صادر شود.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در حال حاضر ۱۱ هزار و ۱۲۲ نفر راننده و ۹ هزار و ۲۱۵ دستگاه ناوگان باری و مسافری در حوزه عملکرد این اداره کل به هموطنان گرامی خدمات ارائه می‌دهند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی