خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6508
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۲
معاون استانداربیان کرد؛

دفتر فروش آجر در ایرانشهر راه‌اندازی شد

دفتر فروش آجر در ایرانشهر راه‌اندازی شد
معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: دفتر فروش آجر به منظور تامین بموقع نیازهای مصرف کنندگان آجر و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه برای نخستین بار در این شهرستان راه‌اندازی شده است. 

ابوذر کوثری روز یکشنبه در حاشیه بازدی از روند فروش آجر در ایرانشهر در گفت‌وگو با اس.بی پرس، با بیان اینکه برای ساماندهی عرضه آجر در ایرانشهر توزیع خارج از شبکه آن ممنوع است اظهارداشت: قیمت هر کامیون ١٠ تنی در شهر و شعاع ٢٠ کیلومتری آن ٢۴ میلیون ریال است. 

 

وی با بیان اینکه ماهانه حدود ٣٠ هزار تن آجر در ایرانشهر تولید می‌شود افزود: همه کوره‌داران باید آجر تولیدی خود را از طریق دفتر فروش عرضه کنند در غیر این صورت متخلف محسوب می‌شوند. 

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر نیز با بیان اینکه از ٢٩ کوره آجر پزی در این شهرستان ٢٧ کوره فعال است گفت: مدتی است که نابسامانی در تولید و عرضه آجر باعث گلایه‌مندی مردم و افزایش قیمت آن در منطقه شده است و باید با واسطه‌ها و عوامل گرانی آن برخورد شود.

 

مهرداد طاهری اظهارداشت: نباید اجازه داد برخی از افراد فرصت طلب به خاطر کسب درآمد بیشتر سبب نابسامانی بازار شوند.

 

وی از شهروندان ایرانشهری خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از سوی عرضه کنندگان آجر با شما تلفن ١٢۴ تماس حاصل کنند.

 

به گزارش اس.بی پرس، ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha