خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6509
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۵
اس .بی پرس، خبر داد؛

رهایی گروگان 60 ساله از چنگان آدم ربایان در خاش

رهایی گروگان 60 ساله از چنگان آدم ربایان در خاش
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش و سرعت عمل کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش مرد 60 ساله در کمتر از 48 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد و عامل آدم ربایی دستگیر شد.

سردار "احمد طاهری" امروز در گفت و گو با اس.بی پرس، اظهار کرد: در تاریخ نهم آبان ماه سال جاری در پی ربایش مردی 60 ساله در یکی از محلات شهرستان خاش بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان وارد عمل شدند.

 

وی گفت: در بررسی های به عمل آمده و در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد سرنشینان یک دستگاه پژو 405 با پلاک مخدوش این مرد را که در مسیر حرکت به  منزلش بوده ربوده و به سرعت از محل متواری شده اند.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده در جریان تحقیقات خود دریافتند که آدم ربایان بلافاصله پس از ربایش این مرد طی تماس با خانواده او در قبال آزاد سازی اش مبلغ 30میلیارد ریال وجه نقد در خواست کرده بودند.

 

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به حساسیت موضوع، به منظور حفظ جان مرد ربوده شده، کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش گسترده ای را برای رهایی او آغاز و در نتیجه تحقیقات تخصصی خود هویت آدم ربایان را شناسایی کردند.

 

سردار طاهری گفت: سرانجام در پی اقدامات گسترده پلیس، محل اختفاء عامل اصلی این آدم ربایی شناسایی و متهم طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و  مرد ربوده شده نیز آزاد و صحیح و سالم به آغوش خانواده باز گشت.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره کشف یک قبضه سلاح کلاش و 30فشنگی جنگی در مخفیگاه فرد آدم ربا خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و تلاش برای شناسایی و دستگیری دیگر متهمان متواری پرونده ادامه دارد.

 

وی با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخود با هر گونه هنجار شکنی گفت: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم افراد سابقه دار و مخلان نظم و امنیت اجازه نخواهد داد این افراد سودجو خللی به امنیت سایر شهروندان وارد کنند.
 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha