خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6511
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۹
پس از 10 سال انجام شد

دستگیری یکی از عاملان شهادت مامور ناجا در شمال سیستان و بلوچستان

دستگیری یکی از عاملان شهادت مامور ناجا در شمال سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از عاملان شهادت مامور ناجا در شمال استان پس از 10 سال فرار خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمدطاهری امروز اظهار کرد: درسال 89 و در پی درگیری مسلحانه قاچاقچیان موادمخدر با ماموران انتظامی در یکی از مناطق شهرستان "هیرمند" که منجر به شهادت یکی از کارکنان خدمتگزار نیروی انتظامی ستوانیکم "علی گرگ" شد، دستگیری عاملان این جنایت به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان زابل  قرار گرفت.

 

وی افزود: تیم رسیدگی کننده به پرونده با تلاش شبانه روزی خود عامل اصلی این جنایت را شناسایی و مشخص شد متهم پس از ارتکاب به جنایت از کشور گریخته است.

 

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری این شرور فراری ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان زابل به دست آمد.

 

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: مأموران انتظامی شهرستان زابل سرانجام با تلاش شبانه روزی و پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی، محل اختفای متهم را در یکی از مناطق شهرستان هیرمند شناسایی و در یک عملیات منسجم و ضربتی، او را داخل مخفیگاهش دستگیر کردند.

 

سردار طاهری با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: پلیس با اقتدار در برابر اشرار و سوداگران مرگ می ایستد و در راه مبارزه با پدیده شوم قاچاق مواد مخدر از جان خویش نیز دریغ نمی کند و هرگز اجازه نمی دهد تا خون پاک همرزمانش که برای تأمین نظم و امنیت مردم و مرزهای میهن اسلامی جان عزیز خود را فدا می کنند، پایمال شود.
 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی