خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6549
۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۰
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت؛

عدم پخت نان پذیرفتنی نیست

عدم پخت نان پذیرفتنی نیست
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه 80 درصد آرد مصرفی استان از ابتدای آبان تا کنون حمل و توزیع شده است گفت: عدم حمل آرد خبازیها و عدم پخت نان پذیرفتنی نیست.

به گزارش اس.بی پرس، داود شهرکی در جلسه ای با حضور مدیر شرکت حمل و نقل خلیج فارس گفت: شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس بر اساس قرارداد موظف به حمل آرد استان است و در صورت کمبود خودرو باید سریعا نسبت به تامین خودروی مورد نیاز اقدام کند.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان افزود: بر اساس اعلام شرکت خلیج فارس و بررسی صورت پذیرفته، از ابتدای آبان ماه تاکنون از کل سهمیه ی این ماه 80 درصد حمل و تحویل نانوایی های استان شده است.

 

وی گفت: نظارت بر عملکرد نانوایی ها نیز شدت خواهد گرفت و با نانوایی هایی که سهمیه آرد یارانه ای را خارج از شبکه عرضه کنند برخورد شدید صورت خواهد پذیرفت و از هم استانیها نیز خواهشمندیم در صورت مشاهده تخلف نانوانیها مراتب را با تلفن 124 درمیان بگذارند.

 

شهرکی افزود: هیچ بهانه ای برای عدم حمل آرد و یا عدم پخت نان توسط نانواییها پذیرفتنی نیست و اتحادیه های صنفی خبازان سراسر استان نیز باید به این نکته توجه ویژه داشته باشند، زیرا رضایتمندی مردم از درجه اهمیت بالایی برخوردار است

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی