خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6557
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۷
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

۷۵۰۰ واحد مسکن محرومان تا پایان امسال در سیستان‌وبلوچستان تکمیل می‌شود

۷۵۰۰ واحد مسکن محرومان تا پایان امسال در سیستان‌وبلوچستان تکمیل می‌شود
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: هفت هزار و ۵۰۰ واحد مسکن محرومان تا پایان سال ۹۹ و یا اوایل سال آینده در این استان به اتمام برسد.

به گزارش اس.بی پرس، خلیل منبتی روز سه‌شنبه با اشاره به آخرین آمارساخت مسکن محرومان در این‌باره اظهارداشت: ۶ هزار واحد ابلاغیه سال ۹۷ به سیستان و بلوچستان تحویل متقاضیان شده و هفت هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی دیگر نیز به تازگی به این اسلان ابلاغ شده است.

 

وی بیان کرد: رقم تسهیلات برای واحدهای مسکن محرومان سال گذشته ۴۰ میلیون تومان قرض الحسنه و ۲۵ میلیون تومان بلاعوض بود که این رقم در سالجاری روند افزایشی داشته و ۵۰ میلیون تومان قرض الحسنه و ۲۵ میلیون تومان بلاعوض تغییر کرده است.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در مورد نحوه شناسایی محرومان این استان با همکاری‌های صورت گرفته با کمیته امداد امام خمینی(ره)و بهزیستی افراد واجد شرایط مشخص می‌شوند.

 

وی تصریح کرد: اواخر سال ۹۸ در جریان سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به سیستان و بلوچستان با توجه به محرومیت منطقه هفت هزار و ۵۰۰ واحد دیگر برای استان در نظر گرفته شد.

 

منبتی اظهارداشت: مقرر شد حدود پنج هزار واحد مسکونی برای سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شود و ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی نیز در حاشیه شهر چابهار اختصاص پیدا کند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی