خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6561
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۶
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان؛

۶۴۲ کیلومتر از راه‌های سیستان و بلوچستان خط‌کشی شد

۶۴۲ کیلومتر از راه‌های سیستان و بلوچستان خط‌کشی شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان‌وبلوچستان گفت: ۶۴۲ کیلومتر از راه‌های ارتباطی این استان در سال جاری با اعتبار ۲ میلیارد و ۸۸۹ میلیون تومان خط‌کشی شد.

ایوب کرد روز سه شنبه در گفت و گو با اس.بی پرس، با بیان اینکه خط کشی راه ها از مقرون به صرفه ترین نوع علائم ایمنی به شمار می رود، اظهار داشت: این اداره کل به منظور کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از اعتبارات، نسبت به راه اندازی اکیپ امانی خط کشی اقدام کرد که این امر صرفه جویی حدود ۲۰ میلیارد ریالی در مصرف اعتبارات مربوطه را در سال جاری به همراه داشته است.

 

وی ادامه داد: در صورت بکارگیری پیمانکار برای اجرا خط کشی های انجام شده این مدت بیش از چهار میلیارد تومان هزینه می شد که با اکیپ امانی اداره کل راهداری استان تنها ۲ میلیارد و ۸۸۹ میلیون تومان هزینه شده است و این خود مصداق بارز اجرای موفق سیاست اقتصاد مقاومتی است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان رنگ آمیزی تعداد یک هزار و ۱۳۰ عدد نیوجرسی، ساخت ۵۴ عدد پایه های تابلو و چراغ چشمک زن، نصب شیار لرزاننده به طول ۳۸۶ کیلومتر و همچنین تعمیر و نصب ۲۲۱ چراغ چشمک زن سولار و برقی را از دیگر اقدامات اداره ایمنی، ترافیک و حریم راه های این اداره کل در هفت ماهه سال جاری عنوان کرد.

 

کرد افزود: همچنین به منظور افزایش ایمنی تردد کاربران جاده ای در این مدت اقدام به نصب ۷۳۹ عدد علائم ایمنی، ساخت و بازسازی ۹۰ مترمربع تابلو اطلاعاتی و کیلومتر شمار و نصب و اجرا ۱۱۸ عدد گاردریل شده است.

 
 
 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی