خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6572
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۶
جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان:

۳۰۰ بیمار چشمی در خاش ویزیت رایگان شدند

۳۰۰ بیمار چشمی در خاش ویزیت رایگان شدند
جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ۳۰۰ نفر از نیازمندان خاش در طرح بینایی سنجی بسیج جامعه پزشکی سپاه توسط تیم تخصصی چشم از تهران به طور رایگان ویزیت شدند.

به گزارش اس.بی پرس، فاطمه کمیلی روز سه‌شنبه اظهارداشت: همچنین تا کنون برای ۱۹۰ نفر از نیازمندان خاش توسط این گروه پزشکی به طور رایگان عینک تجویز شده است.

 

وی بیان کرد: سپیدپوشان بسیج جامعه پزشکی در اقدامی جهادی وارد عمل شدند تا با ارائه خدمات رایگان بهداشتی و درمانی التیامی بر زخم محرومان در سیستان وبلوچستان باشند.

 

جانشین سازمان بسیج پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: پزشکان جهادگر خدمت به هم نوعان را در هر زمان و مکانی برای خود ماموریتی شیرین و لذت بخش می‌دانند، این بار در اقدامی جهادی به ارائه انواع خدمات رایگان چشم پزشکی پرداختند تا مرهمی باشند بر دردهایی که این روزها درمان آن هزینه‌های بسیاری بر دوش مردم تحمیل کرده است.

 

وی اظهارداشت: تیم تخصصی چشم اعزامی از استان تهران با انجام کار جهادی با هدف درمان بیماران نیازمند به مناسبت هفته وحدت در خاش استقرار یافتند و هم‌اینک در حال خدمت رسانی به بیماران و درمان آنها هستند.

 

به گزارش اس.بی پرس، خاش از توابع سیستان و بلوچستان در ۱۸۵ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

 

انتهای پیام/

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

در گفتگو با اس.بی پرس، عنوان شد:

حادثه رانندگی در زاهدان ۱۱ مجروح برجای گذاشت

به گزارش اس.بی پرس؛

صدای ماندگار دوبله درگذشت