خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6597
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۶
 مدیرعامل جمعیت هلال احمر؛

طرح تیم‌های امدادگر محلی در سیستان و بلوچستان آغاز شد

طرح تیم‌های امدادگر محلی در سیستان و بلوچستان آغاز شد
 مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: طرح تیم‌های امدادگر محلی بر اساس تفاهم‌نامه مشترک بین جمعیت هلال احمر و فدراسیون کوهنوردی در این استان آغاز شد.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا میربهاءالدین اظهارداشت: این تفاهم‌نامه برای پوشش بهتر حوادث در کوهستان و سرعت عمل امدادرسانی به حادثه دیدگان موثر خواهد بود و امیدواریم هیات کوهنوری استان با استفاده از تمام توان و ظرفیت خود بتواند در راستای امدادرسانی به حادثه دیدگان در حوادث کوهستان نقش بسزایی را ایفا کنند.

 

وی بیان کرد: این طرح با هدف ارتقا کیفیت جستجو، نجات و امدادرسانی سریعتر به مصدومان با شعار« امدادگران محلی فرشته‌های نجات» اجرا خواهد شد.

 

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از اجرای طرح ملی یاس« یاران آسیب ستیز» با همکاری مشترک جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: در این طرح از ظرفیت افراد مورد حمایت‌های مالی و معنوی کمیته امداد به عنوان نیروهای داوطلب و از ظرفیت‌های موجود جمعیت در زمینه نظام آموزشی و توانمندسازی برای ارائه آموزش در خصوص شیوه‌های مواجهه با بحران‌ها و بلایای طبیعی، روش‌های پیشگیری موثر از آسیب‌های اجتماعی در مناطق کم برخوردار و حاشیه شهرها با ساماندهی افراد آموزش‌دیده در خانه‌های هلالِ سراسر کشور استفاده می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد