خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6601
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۱
مسوول بسیج سازندگی ؛

۴۰ گروه جهادی سیستان و بلوچستان در رزمایش جهادگران حضور دارند

۴۰ گروه جهادی سیستان و بلوچستان در رزمایش جهادگران حضور دارند
مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ۴۰ گروه جهادی بسیج در مرحله جدید «رزمایش جهادگران» با هماهنگی مرکز بهداشت زاهدان اقدام به توزیع و نصب بروشور‌های آموزشی مقابله با ویروس کرونا در نقاط مختلف این شهرستان می‌کنند.

به گزارش اس.بی پرس، امین مرادی مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ۴۰ گروه جهادی بسیج در مرحله جدید «رزمایش جهادگران» با هماهنگی مرکز بهداشت زاهدان اقدام به توزیع و نصب بروشور‌های آموزشی مقابله با ویروس کرونا در نقاط مختلف این شهرستان می‌کنند.

 

او  با اشاره به اینکه مبارزه علیه کرونا تا ریشه‌کنی کامل این ویروس ادامه دارد اظهارداشت: بسیجیان زاهدان از ابتدای شیوع کرونا با اقداماتی مانند توزیع کمک‌های مومنانه، ضدعفونی معابر، دوخت و توزیع ماسک رایگان و توزیع بروشور به مبارزه با این ویروس منحوس پرداختند.

 

او با بیان اینکه رزمایش جهادگران گامی برای حفظ سلامت مردم در مقابله با کروناست تاکید کرد: مرحله جدید رزمایش جهادگران سلامت با حضور ۴۰۰ بسیجی در ۲۱ نقطه از شهرستان زاهدان در حال برگزاری است.

 

مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: گروه‌های جهادی با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب برای مقابله با ویروس کرونا به صحنه آمدند و علاوه‌بر آموزش و اطلاع رسانی راه‌های مقابله با این ویروس ماسک رایگان نیز بین شهروندان توزیع می‌کنند.

 

او تصریح کرد: مردم باید با رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین با شرکت نکردن در تجمعات و مراسم‌های عزا و عروسی به قطع چرخه انتقال ویروس کمک کنند تا هرچه زودتر از بحران کرونا رهایی پیدا کنیم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد