خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6602
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۷
مدیرکل راه و شهرسازی ؛

هشت محله ایرانشهر در طرح بازآفرینی شهری قرار دارد

هشت محله ایرانشهر در طرح بازآفرینی شهری قرار دارد
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هشت محله کمتر توسعه یافته در سطح شهر ایرانشهر به مساحت ۶۹۴ هکتار با جمعیتی افزون‌بر ۳۵ هزار نفر جزو محلات هدف بازآفرینی شهری قرار دارد.

به گزارش اس.بی پرس، حمزه امیریان مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان : تعداد ۶۹ ردیف پروژه به ارزش ۸۴۰ میلیارد ریال در حوزه‌های مختلف از جمله بهداشتی، آموزشی، ساماندهی معابر، ورزشی و فنی و حرفه‌ای تا پایان سال ۹۸ در سطح این محلات تعریف شده که تعدادی از این پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده و بقیه با پیشرفت فیزیکی بالایی در حال اجراست.

 

او تصریح کرد: برای سالجاری ۱۹ ردیف پروژه بازآفرینی شهری در حوزه‌های مختلف به ارزش ۶۴۰ میلیارد ریال برای شهر ایرانشهر تعریف شده که از این تعداد، ۱۰ ردیف پروژه به ارزش ۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات بازآفرینی شهری راه و شهرسازی جنوب استان برای تجهیز پروژه‌ها و کاهش آلام ساکنان محلات هدف در نظر گرفته شده است.

 

مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تا پایان سال ۹۸ افزون‌بر ۷۰۰ تن قیر در اختیار شهرداری ایرانشهر جهت انجام عملیات آسفالت معابر محلات هدف ستاد بازآفرینی شهری قرار داده شده که سعی خواهد شد در آینده این مقدار افزایش یابد.

 

او اظهارداشت: تسریع در اتمام پروژه‌ها بویژه پروژه‌های شاخص از جمله آسفالت معابر، جاده سلامت، کوهستان پارک و سینما امید ایرانشهر تأکید ویژه‌ای شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد