خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6609
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۷

درخشش 7عضو کانون سیستان و بلوچستان در مسابقه بین‌المللی نقاشی دست‌های پاک

درخشش 7عضو کانون سیستان و بلوچستان در مسابقه بین‌المللی نقاشی دست‌های پاک
اعضای هنرمند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان با کسب 7عنوان در مسابقه بین‌المللی نقاشی «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» افتخار آفرینی کردند.

به گزارش اس.بی پرس، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، اعضای کانون استان در مسابقه بین‌المللی نقاشی «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» درخشیدند.

 

بر اساس این خبر، سیده حلما حیدری رضوی، عضو پنج‌ساله‌ی مرکز فرهنگی‌هنری مجتمع، با راهنمایی ندا اکبری، مربی هنری این مرکز، با ارایه‌ی دو اثر یک مدال برنز و یک دیپلم افتخار را کسب کرد.

 

رمیصا گنجعلی(۱۰ ساله)، عضو مرکز فرهنگی‌هنری شماره یک زاهدان(مربی: هانیه سارانی)- سوگند کیخا(۱۰ ساله)، عضو مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو زاهدان(مربی: فاطمه عباس‌زاده محمودی)- سارا رحیمی(۱۲ ساله)، عضو مرکز فرهنگی‌هنری شماره پنج زاهدان(مربی: طیبه بَزی) و محمد کیخا(۱۰ ساله)، عضو مرکز فرهنگی‌هنری مجتمع زاهدان(مربی: ندا اکبری) با کسب دیپلم افتخار دیگر اعضایی بودند که در این مسابقه درخشیدند.

 

گفتنی است بر اساس اعلام دبیرخانه‌ی این رقابت بیش از ۹هزار اثر از ایران و ۵ قاره جهان و ۲۷ کشور در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان «دست‌های پاک، نجات‌بخش زندگی» ارائه شد که از این تعداد ۱هزار و ۷۰۰ اثر به مرحله داوری پایانی راه پیدا کردند.

 

همچنین از ۱هزار و ۷۰۰ اثر، ۳۵۰ اثر در بخش ملی و بین‌المللی برگزیده شد که ۱۰۰ اثر مربوط به بخش بین‌الملل و ۲۵۰ اثر مربوط به بخش ملی است.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی