خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6637
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۱
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل؛

اصناف انبار‌های خود را در سامانه جامع ثبت کنند

اصناف انبار‌های خود را در سامانه جامع ثبت کنند
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل گفت: ثبت انبار‌ها و سردخانه‌ها در سامانه جامع انبار‌ها الزامی است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش اس.بی پرس، رضا شهری زاد رییس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل گفت: در راستای ابلاغ شیوه‌نامه بازرسی از انبار‌ها و مراکز نگهداری کالا و به منظور کنترل، پایش و نظارت بر عملکرد انبار‌ها و سردخانه‌ها در بازدید مشترک بازرسان اداره صمت با ماموران بسیج، از انبار‌های موادغذایی و کالا‌های اساسی سطح شهر زابل یک فقره پرونده نبود اعلام موجودی به ارزش ۱۱ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 

او افزود: بازرسی‌ها از مراکز نگهداری کالا برای بررسی وضعیت و حصول اطمینان از رعایت الزامات و ضوابط ابلاغی مشتمل بر ثبت انبار و سردخانه در سامانه جامع انبار‌ها و مراکز نگهداری کالا به نشانی اینترنتی WWW.NWMS.IR و اهتمام لازم انبارداران به ثبت رسید و حواله کالا از انبار در قالب سامانه مزبور و برخورد با تخلفات احرازی با جدیت همچنان ادامه دارد.

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل بیان کرد: مردم انبار‌های غیرقانونی را از طریق سامانه ۱۲۴ اعلام تا در سریع‌ترین زمان ممکن به گزارش آن‌ها رسیدگی شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد