خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6646
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۲
مدیرکل هواشناسی استان خبرداد؛

بارش پاییزه در 50 شهر و روستای سیستان و بلوچستان

بارش پاییزه در 50 شهر و روستای سیستان و بلوچستان
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بارش های پاییزه که از عصر دیروز و دیشب در بخش هایی از نیمه شمالی استان آغاز شده، تا پیش از ظهرامروز به بیش از 50 شهر و روستا گسترش یافته است.

محسن حیدری در گفت و گو با اس.بی پرس، اظهار داشت: همانطور که انتظار می رفت از روز گذشته سامانه بارشی وارد استان شد و از عصر فعالیت خود را در بخش هایی از نیمه شمالی استان آغاز کرد.

 

وی افزود: تا صبح امروز از 52 ایستگاه هواشناسی و بارانسنجی سطح استان بارندگی گزارش شده است که بیشینه بارش ها با مقدار 18.5 میلی متر از اله آبادپبی زاهدان گزارش شده است.

 

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: همچنین از «چاه رحمن» زاهدان 18، «درودی نرون» خاش 17، «نوک اباد» خاش 13، «اسلام آبادحصاروئیه» زاهدان و «سنیب» خاش 12، فرودگاه زاهدان 6.2 و فرودگاه زابل 3.8 میلی متر بارندگی گزارش شده است.

 

حیدری افزود: این سامانه بارشی تا صبح امروز شهرستان های، زابل، زهک، هیرمند، هامون، نیمروز، زاهدان، میرجاوه، ایرانشهر، خاش و سراوان را تحت تأثیر قرار داده و از ایستگاه های این شهرستان ها بارندگی گزارش شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: بر اساس خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی این سامانه امروز نیز در استان فعالیت خواهد داشت و از اواخر روز و امشب رفته رفته از مرزهای شرقی استان خارج می شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

مهدی ۱۵ گل برای تیم ملی جوانان زد

مارادونای ایران چگونه شهید شد؟

به گزارش اس.بی پرس؛

کار مادر بزرگ تالشی جهانی شد