خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6649
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۰
رییس اداره بهزیستی ایرانشهر؛

۲۰۰میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان خوداشتغالی داده می‌شود

۲۰۰میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان خوداشتغالی داده می‌شود
رییس اداره بهزیستی ایرانشهر گفت:۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات به مددجویان بهزیستی متقاضی خوداشتغالی در بخش‌های سوزن دوزی و خیاطی پرداخت می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، ابراهیم نرماشیری رییس اداره بهزیستی ایرانشهر  اظهارداشت: تا کنون پرونده ۵٠ متقاضی تسهیلات خوداشتغالی مددجویان بهزیستی ایرانشهر تکمیل شده است.

 

او افزود: در پرداخت تسهیلات به متقاضیان محدودیتی نیست و افراد تحت حمایت بهزیستی بویژه زنان خود سرپرست می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

 

رییس اداره بهزیستی ایرانشهر با بیان اینکه در سال جهش تولید، رونق تولید، اشتغال و خودکفایی جامعه هدف از اولویت‌های این نهاد حمایتی است گفت: تلاش خواهیم کرد تا پایان سالجاری زمینه اشتغال بیش‌از ١٠٠ نفر از افراد جویای کار این شهرستان را فراهم کنیم.

 

او بیان کرد: یکی از مددجویان سرپرست خانوار زیر پوشش بهزیستی ایرانشهر که روزگار را به سختی می‌گذراند با دریافت تسهیلات خود اشتغالی هم‌اینک در عرصه خیاطی و گلدوزی به کار آفرین تبدیل شده است.

 

نرماشیری افزود: این کار آفرین با دریافت ٢٠٠ میلیون ریال تسهیلات توانسته علاوه‌بر ایجاد اشتغال و درآمد پایدار برای خود زمینه اشتغال هفت نفر دیگر را نیز فراهم کند.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی