خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6658
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۲
گردشگری مجازی

تجربه متفاوت به دَرَک رفتن!

تجربه متفاوت به دَرَک رفتن!
یکی از مناطق ناشناخته ایران که مناظر طبیعی آن موجب حیرت همگان شده است، منطقه ناشناخته درک است.

به گزارش اس.بی پرس،  سفر به دل طبیعت و تماشای مناظر طبیعی و بکر کره زمین، همواره موجب آرامش روح و روان انسان بوده است. کشور ایران هم که یک سرزمین چهار فصل می‌باشد، دارای مناظر بکر و دیدنی فراوانی است. یکی از مناطق ناشناخته ایران که مناظر طبیعی آن موجب حیرت همگان شده است، منطقه ناشناخته درک است. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره منطقه ناشناخته درک به دست آورید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

 


دَرَک ؛ بهشتی گمشده !
همه ما اغلب با شنیدن کلمه درک، اولین چیزی که به ذهنمان می‌رسد قعر جهنم است، اما قطعا با دیدن بهشتی گمشته و ناشناخته به نام درک، واقع در روستا‌های جنوبی کشور عزیزمان ایران، این ذهنیت شما تغییر خواهد کرد. روستای درک در استان سیستان و بلوچستان واقع شده و از توابع شهرستان کنارک محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که این روستا حدودا در ۱۷۰ کیلومتری غرب شهرستان چابهار قرار دارد.

 

به جرات می‌توان گفت منطقه ناشناخته درک یکی از زیبا‌ترین و حیرت انگیز‌ترین سواحل دنیا را در خود جای داده است. تصور کنید در مکانی ایستاده اید که رو به رویتان منظره زیبا از دریای آبی بیکران بوده و پشت سرتان نیز چشم اندازی از کویر بسیار زیبا وجود داشته باشد.

حتی توصیف و تصور این منظره که از تلاقی کویر و دریا ایجاد می‌شود، انسان را به وجد می‌آورد. احتمالا شما هم با شنیدن این توصیفات و دیدن عکس‌های این ساحل بکر و رویایی، دوست دارید به این منطقه سفر کنید. برای سفر به منطقه ناشناخته درک، گردشگران تور چابهار می‌توانند با طی مسافتی در حدود ۱۳۵ کیلومتر و عبور از جاده‌های پر فراز و نشیب روستا‌های کهیر و سپس زرآباد به روستای درک برسند.

 

 


دَرَک ؛ بهشتی گمشده !
گردشگران تور طبیعت گردی نیز می‌توانند در سفرشان به این منطقه، از دیدن تلفیق کویر پوشیده از تپه‌های شنی و دریای آبی لذت برده و به تفریح در این منطقه بپردازند.

 

 

آدرس روستای درک
استان سیستان و بلوچستان، کنارک، زرآباد، زرآباد شرقی، روستای درک 

 

 

ان شاء الله کرونا به درک واقعی برود تا بتوانیم به روستای درک در استان زیبای سیستان و بلوچستان سفر نماییم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha