خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 6702
۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۱
بخشدار پشتکوه خاش:

ایجاد راه و بازارچه مرزی روتک به توسعه خاش کمک می کند

 ایجاد راه و بازارچه مرزی روتک به توسعه خاش کمک می کند
 بخشدار پشتکوه خاش سیستان و بلوچستان گفت: تسریع و شتاب در ایجاد راه دسترسی و بازارچه مرزی روتک به رشد، توسعه، عمران و آبادانی این شهرستان در ابعاد مختلف کمک می کند.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا شهنوازان در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی بخش پشتکوه بیان کرد: هم اینک کار بازگشایی مسیر سخت گذر محور دسترسی به مرز روتک با دشواری و کندی صورت می پذیرد، که امیدواریم با تزریق اعتبارات لازم نوعی دلگرمی در پیمانکار ایجاد گردد تا کارها با شتاب و کیفیت بیشتری پیش روی کند.

 

وی افزود: از آرزوهای دیرینه مردم مرزنشین خاش رونق بخشیدن به تجارت مرزی است که متاسفانه در سالهای اخیر با کندی اجرای پروژه راه دسترسی به مرز و نبود زیرساخت های بازارچه مرزی شاهد گلایه مندی مردم بوده ایم.

 

وی اظهارکرد: در سفر رئیس مجلس، آقای نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار سیستان و بلوچستان و نمایندگان مردم در کمیسیون عمران مجلس برای اجرای راه و بازارچه مرزی روتک تصمیمات خوبی گرفته شده که امیدواریم شاهد تحقق این وعده ها باشیم تا تجارت مرزی در خاش شتاب بگیرد.

 

در بازدید یوم جاری بخشدار پشتکوه به همراه رئیس اداره عمران فرمانداری و ریاست اداره حمل و نقل و راهداری شهرستان و ریاست اداره  ورزش و جوانان از پروژه های عمرانی بخش و راههای مواصلاتی در این بازدید راه دسترسی شهرستان از مسیر جاده روتک و بر روند تسریع در اجرای این پروژه حیاتی در دستور کار قرار گرفت.

 

همچمین راه دسترسی و فرعی گرنچین به روستای بیلری که در کوتاه تر شدن مسیر نقش بسزایی برای روستاییان دارد و پروژه دو سالن چند منظوره سبزگز و اسلام آباد گرنچین مورد بازدید قرار گرفتند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ISNA.IR

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی